Ubezpieczenia dla sportowców

Fakt, że rekreacyjnie uprawiamy jeździectwo, biegamy, czy też okazjonalnie jeździmy na nartach zimą nie czyni nas od razu sportowcami. Z drugiej jednak strony, to, czy jesteśmy aktywni od czasu do czasu, czy też każdego dnia oddajemy się katorżniczym treningom, nie przekłada się na minimalizację ryzyka związanego z wypadkami i różnego rodzaju kontuzjami, bądź też okaleczeniami będącymi następstwami naszej aktywności.

Ubezpieczenia sportowe

Fakt, że rekreacyjnie uprawiamy jeździectwo, biegamy, czy też okazjonalnie jeździmy na nartach zimą nie czyni nas od razu sportowcami

Autor zdjęcia: familymwr

Choć fakt posiadania ubezpieczenia dla sportowców (o którym więcej na stronie www) nie zwalnia nas z konieczności zachowania rozwagi i umiaru w naszych działaniach, to z pewnością podnosi komfort podczas uprawiania sportu. Musimy pamiętać jednak o tym, że nawet posiadając takie ubezpieczenie, nie otrzymamy ani złotówki w przypadku, gdy do wypadku dojdzie na skutek naszych działań polegających na przykład na zjeździe na nartach nieoznakowanym szlakiem, czy też aktywności pod wpływem alkoholu.

spacer